سطوح طبقه بندی کالاهاtopvi7

در این نرم افزار می توانید به میزان دلخواه کالا ها را طبقه بندی کنید .

مثلا اگر فروشنده کاشی و سرامیک هستید می توانید کالاهایتان را به گروه های اصلی تقسیم کنید یعنی ترتیب نوشتن نام کالا را خودتان میتوانید طراحی کنید که بتوانید آنها را در گروههای خاصی گزارش گیری نموده و جستجویی سریع برای کالاهای خود داشته باشید …

این یعنی تعداد سطوح طبقه بندی کالا در سیستم انبار این نرم افزار نا محدود است.
امروزه کمتر نرم افزاری وجود دارد که تا این اندازه انعطاف داشته باشد و شما به راحتی بتوانید طبق میل خود کالاها و اجناس و مواد خام خود را طبقه بندی کنید و بر اساس همین طبقه بندی گزارش گیری نمائید.

گزارشات بخش انبار داری نیز از این طبقه بندی تبعیت می کنند.

در این نرم افزار شما این قدرات را دارید که براساس چیدمان کلمات نام کالای خود بسازید و اصلا نام کالا را تایپ نکنید و خود سیستم بر اساس تعاریف اولیه نام کالای شما را مینویسد .

پشتیبانی شماره سریال

بعضی از کالاها علاوه بر بارکد شماره سریال نیز دارند. مثلا گوشی های مبایل یا قطعات الکترونیکی یا قطعات کامپیوتری و غیره. وجود شماره سریال باعث می شود که موجودیت هر کالا به تنهایی مورد بررسی قرار گیرد. معمولا کالاهایی که دارای گارانتی هستند شماره سریال دارند.سیستم یکپارچه مالی تاپ ویژن  این قدرت را به شما می دهد که برای کالاها شماره سریال وارد کنید .

پشتیبانی تاریخ انقضاء کالاindex

معمولا کالاهای فاسد شدنی تاریخ انقضاء دارند.
اگر شما با کالاهایی مثل دارو یا موارد غذایی یا سموم کشاورزی یا کلا انواعی از کالا که تاریخ انقضا دارد سروکار دارید نگران نباشید چون این نرم افزار تاریخ انقضا برای اقلام کالا را پشتیبانی می کند.در این سیستم می توانید برای کالاها تاریخ انقضاء تعریف کنید و گزارشاتی در ارتباط با این موضوع داشته باشید.
مثلا لیست موادی که تاریخ انقضاء آنها فرا رسیده یا لیست موادی که ده روز به تاریخ انقضاء شان باقی مانده یا آنهایی که هنوز حداقل بیش از بیست روز برای منقضی شدن وقت دارند